HAREHULE – Donice Terrazzo

+48 665 111 800

PL / EN

O MNIE

POZNAJMY SIĘ

TWORZĘ DONICE.
INSPIRUJE MNIE PROSTOTA.
ZACHWYCA MNIE PIĘKNO.
KOCHAM NATURĘ.

Z MIŁOŚCI DO NATURY

Rozważając kształt donicy, wiedziałam, że musi współgrać z rośliną. Myślałam o roślinach, o tym, by łatwo było je sadzić i by one wygodnie się rozrastały, lepiej chłonęły wodę. Tak powstała nasza harmonijna, prosta i szeroka forma. Prostota to również duży rozmiar donicy, który najbardziej mi odpowiada. Jedna wielka donica w pomieszczeniu pozwala nam wprowadzić więcej zieleni. Chcę się otaczać roślinami, a nie donicami.

TWORZĘ Z PASJĄ

Ręcznie tworzę donice, od początku do samego końca. Produkt surowy wykonuję tradycyjną metodą odlewniczą w mojej pracowni. Potem szlifuję beton, nadając mu ostateczny kształt donicy. Szlifuję, aby odsłonić kamień i nadać przyjemną w dotyku fakturę. Jednak najbardziej twórczy i ekscytujący etap przychodzi w momencie nadawania koloru. Barwię beton w masie, szukam odpowiedniego kamienia naturalnego, testuję kolory i odcienie. Barwy moich donic to efekt dodania głównie składników naturalnie występujących w przyrodzie. Efekty są zaskakujące i niepowtarzalne.

TWORZĘ JAKOŚĆ

Na koniec badam trwałość i wytrzymałość donicy, testuję ją w warunkach zewnętrznych, również zimą, impregnuję. Wciąż ulepszamy i znajduję nowe rozwiązania. Wszystko po to, by mieć pewność, że oddaję do Twoich rąk produkt nie tylko jedyny w swoim rodzaju, ale i najwyższej jakości.

ODKRYJ ZE MNĄ PIĘKNO UKRYTE W KAMIENIU